میکروکریستالین سلولز- آویسل MCC

دسته : آرایشی و بهداشتی,دارویی و پزشکی,غذایی تاریخ انتشار :
فروش آویسل MCC

میکروکریستالین سلولز

نام‌های دیگر: MCC،E460، آویسل

شکل ظاهری: پودر سفید رنگ

انواع آویسل در صنایع دارویی، شامل گریدهای PH101 ، PH102، PH103، PH 105، PH301، PH302  مورد استفاده قرار می‌گیرد. تفاوت گریدهای آویسل یا همان میکروکریستالین سلولز در اندازه ذرات و میزان رطوبت آن‌ها می‌باشد. از این گریدها، گرید PH 102 دارای بزرگترین ذرات با قطر ذرات متوسط ​​۶۲μm است؛ در حالی که PH 105 کوچک‌ترین ذره با اندازه ذرات متوسط ​​۲۵μm دارد. همچنین PH103 رطوبت کمتری دارد.

میکروکریستالین سلولز ماده‌ای است که از سلولز چوب آلفا به وجود آمده است، که به عنوان یک ماده ضد انقباض، ضد کپک و همچنین به عنوان نوعی امولسیفایر عمل می‌کند. میکرو کریستالین سلولز سفید، بی‌بو، و بی‌مزه است. این در آب، اسیدهای رقیق‌شده و در اکثر حلال‌های آلی قابل حل نیست. این محلول در محلول هیدروکسید سدیم تقریبا نامحلول است. نوعی پلیمر که به صورت طبیعی تشکیل شده است، شامل واحدهای گلوکز است که توسط پیوند ۱-۴ بتا گلیکوزیدهای متصل شده است. این زنجیرهای سلولز خطی با هم به عنوان میکرو فایبرلر همراه در دیواره سلول گیاهی همراه است. هر میکرو فایبریل درجه بالایی از پیوند داخلی سه‌بعدی را نشان می‌دهد که در نتیجه ساختار بلوری است که در آب غیر قابل حل و مقاوم در برابر واکنش‌دهنده‌ها است. با این حال، بخش‌های نسبتاً ضعیف میکرو فایبریل با پیوند داخلی ضعیف وجود دارد. منطقه بلورین برای تولید سلولز میکرو کریستالی جدا شده است.

آویسل می‌تواند با فرآیندهای متفاوتی از جمله تبخیر، هیدرولیز اسید و اکستروژن تولید شود. این ماده به دلیل  اثر مویرگی تخلخل سطح آن بسیار جذب می‌شود که باعث می‌شود به عنوان یک حامل برای مایعات عمل کند و خواص جریان و خواص فشرده را حفظ کند. تخلخل آن، باعث خشک‌شدن و تمیز شدن سریع گرانولاتور مرطوب می‌شود.

انواع کاربرد میکروکریستالین سلولز

آویسل در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد که مهم‌ترین آن‌ها صنعت مواد غذایی، نوشیدنی، داروسازی و محصولات آرایشی است.

میکروکریستالین سلولز در نوشیدنی

به عنوان عامل ژل‌کننده، تثبیت‌کننده، عامل ضد انجماد و معلق‌کردن مواد در نوشیدنی: فوری برای بهبود پایداری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

آویسل به طور گسترده‌ای به عنوان عامل ژلینگ، تثبیت‌کننده، عوامل ضد انقباض و مواد معلق در نوشیدنی استفاده می‌شود.

میکرو کریستالین سلولز در صنعت غذایی

به عنوان عامل ضد انعقاد: در محصولات پخت برای بهبود احتباس آب و کاهش کالری مواد غذایی.
به عنوان جایگزین چربی و امولسیفایر: در بستنی، محصولات گوشت کم چرب و ادویه برای افزایش ویسکوزیته و کاهش چربی.

به عنوان تثبیت‌کننده داغ و سرد: در بستنی، مواد غذایی یخ‌زده، گوشت قرمز و ادویه‌جات برای بهبود ثبات بافت محصول.

میکرو کریستالین سلولز در صنعت دارویی

به عنوان Binders: در قرص ساخت برای افزایش سختی قرص.
به عنوان جاذب، جریان پذیری: در قرص ساخت به ضد آب و بهبود تحرک.

میکرو کریستال سلولز به طور گسترده‌ای به عنوان Binders، adsorbents، flowability در داروسازی استفاده می‌شود.

میکروکریستالین سلولز آرایشی

به عنوان جایگزین و ضخیم‌کننده چربی: در محصولات آرایشی و مراقبت شخصی برای حفظ کیفیت پایدار و تازه.
به عنوان صاف‌کننده: در لوازم آرایشی پوست و مو به عنوان ثبیت‌کننده و صاف‌کننده مورد استفاده قرار می‌گیرد.
به طور گسترده‌ای به عنوان جایگزین چربی، ضخیم‌کننده، سخت‌کننده در لوازم آرایشی استفاده می‌شود.

فروش آویسل MCC

این محصول در بسته‌بندی‌های ۲۰ کیلوگرمی آماده تحویل شما مشتریان عزیز می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارمندان فروش مجموعه تماس حاصل فرمایید.

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول آویسل ۱۰۱ و ۱۰۲ مورد نیاز صنایع مختلف را بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به‌ وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. قیمت‌های عرضه‌شده توسط این شرکت همیشه پائین‌ترین قیمت است وشما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوق دیگر مقایسه نمائید.

سایر محصولات ما:

استئارات منیزیم

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

 Call Now Buttonتماس