اتانول

دسته : آرایشی و بهداشتی,غذایی تاریخ انتشار :
فروش اتانول، فروشنده اتانول، کاربرد اتانول

مایع روشن و بی‌رنگ که به سرعت از دستگاه گوارش جذب می‌شود و در سراسر بدن توزیع می‌شود. این ماده فعالیت ضد باکتری دارد و اغلب به عنوان یک ماده ضد عفونی موضعی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به طور گسترده‌ای به عنوان یک حلال و نگهدارنده در آماده‌سازی دارویی و همچنین به عنوان ضدیخ در تولید مواد اولیه صنایع غذایی استفاده می‌شود.

این محصول به‌راحتی در آب و سایر ترکیبات ارگانیک قابل حل می‌باشد و همچنین از این محصول برای مراقبت شخصی و محصولات زیبایی به رنگ‌ها و فرآورده‌های گوناگون برای سوخت استفاده می‌کنند.

کاربرد و مزایای اتانول

 • محصولات مراقبت شخصی
  اتانول یک عنصر رایج در بسیاری از محصولات آرایشی و زیبایی است. این عمل به عنوان یک رطوبت برای کمک به تمیز پوست، در لوسیون‌ها به عنوان یک نگه‌دارنده عمل می‌کند و به اطمینان حاصل می‌کند که مواد تشکیل‌دهنده لوسیون جدا نمی‌شوند و در اسپری‌ها برای کمک به رسیدن اسپری به مو.

از آنجا که اتانول در کشتن میکروارگانیسم‌ها مانند باکتری‌ها، قارچ‌ها و ویروس‌ها موثر است، این عنصر رایج در بسیاری از دستگاه‌های ضد عفونی‌کننده دست است. مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها (CDC) ایالات متحده توصیه می‌کند از دستگاه‌های ضدعفونی‌کننده دست در مواردی که صابون و آب در دسترس نیست استفاده شود.

 • محصولات خانگی
  اتانول به راحتی با آب و بسیاری از ترکیبات آلی مخلوط می‌شود و یک حلال موثر برای استفاده در رنگ‌ها، لاک‌ها و لاک الکل، و همچنین مراقبت‌های شخصی و مواد پاک‌کننده خانگی می‌سازد. به عنوان یک افزودنی برای تمیز کردن محصولات، و همچنین به عنوان یک نگه‌دارنده استفاده می‌شود، زیرا در از بین بردن موجودات زنده موثر است که می‌تواند به مصرف‌کنندگان آسیب برساند.
 • افزودنی‌های مواد غذایی
  به عنوان یک افزودنی غذایی، اتانول می‌تواند به طور مساوی توزیع رنگ‌آمیزی مواد غذایی و نیز افزایش طعم عصاره‌های غذایی کمک کند. به عنوان مثال، عصاره وانیلی، طعم غذایی رایج، از طریق پردازش لوبیا وانیل در محلول اتانول و آب ساخته شده است. در ایالات متحده، اداره غذا و داروی (FDA) فقط اجازه می‌دهد تا وانیل به عنوان “عصاره” نام ببرید، در حالی که پایه الکل یا اتانول دارد.
 • سوخت
  بیش از ۹۷ درصد از بنزین ایالات متحده حاوی اتانول است، معمولا در مخلوطی به نام E10، که از ۱۰ درصد اتانول و ۹۰ درصد بنزین تشکیل شده است، برای اکسیژن کردن سوخت و کاهش آلودگی هوا. طبق گزارش وزارت انرژی ایالات متحده، اتانول دارای تعداد اکتان بیشتری نسبت به بنزین است و خواص مخلوط حق بیمه دارد. 

سایر محصولات ما: متانول

فروش اتانول

شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول اتانول صنعتی مورد نیاز صنایع مختلف را بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
 Call Now Buttonتماس