نویسنده:

تاریخ:

پتاسیم استات یک منبع پتاسیم کریستالی محلول در آب است که در حرارت دادن به اکسید پتاسیم تجزیه می‌شود. این ماده دارای فرمول شیمیایی CH۳CO۲K  است و در اتحادیه اروپا، آن را با شماره E261 برچسب‌گذاری کرده‌اند.

پتاسیم استات می‌تواند به عنوان یک حل‌کننده برای حذف یخ و جلوگیری از تشکیل آن استفاده شود. این یک جایگزین برای نمک‌های کلرید مانند کلرید کلسیم یا کلرید منیزیم در کاربردهای ضدعفونی‌کننده است. مزیت این است که تداخل کمتر در خاک و بسیار خورنده بوده، و به همین دلیل برای باند فرودگاه‌ها ترجیح داده می‌شود. 

پتاسیم‌استات فرم نمکی استات از پتاسیم، یک ماکرومینرال ضروری است. پتاسیم تونیک داخل سلولی را حفظ می‌کند، برای هدایت عصبی، انقباض عضله قلب، اسکلتی و صاف، تولید انرژی، سنتز اسیدهای نوکلئیک، حفظ فشار خون و عملکرد طبیعی کلیه لازم است. این عامل دارای اثرات ضد فشار خون بالقوه است و زمانی که به عنوان یک مکمل غذایی ممکن است از هیپوکالمی جلوگیری کند.

مشخصان پتاسیم استات:

ظاهر: پودر کریستالی

حالت فیزیکی: جامد

حلالیت: محلول در آب (۹۸٫۲ g / l کاملا محلول) در ۲۵ درجه سانتی‌گراد، اتانول، متانول و آمونیاک. در استون و اتر نامحلول است.

ذخیره‌سازی: در دمای اتاق ذخیره شو.

نقطه‌ذوب: ۳۰۳-۳۰۷ درجه سانتی‌گراد

تراکم: ۱٫۵۷ g / cm3 در دمای ۲۵ درجه سانتی‌گراد

حاوی هیچ عامل باکتریایی یا سایر مواد نگه‌دارنده نیست.

پتاسیم‌استات یک نمک پتاسیم است که شمارا برابر با یون‌های پتاسیم و استات است. این ماده به عنوان یک تنظیم‌کننده اسیدیته نقش دارد. 

استات پتاسیم یک نمک پتاسیم است که برای دوباره پر کردن الکترولیت‌ها، برای ترمیم تعادل آب الکترولیتی و همچنین یک سیستم آلکالیزور ادراری و سیستمیک استفاده می‌شود. پتاسیم استات می‌تواند به صورت خوراکی یا تزریق داخل وریدی تجویز شود. قبلاً، این دارو در دیورتیک‌ها و دفع ادرار آورده شد. این ماده هیدروکرومیک و غیرحلال در اتر است.

این محلول به عنوان یک جایگزین برای کلرید پتاسیم در نظر گرفته شده است تا پتاسیم (K +) را برای افزودن مایعات مایع به حجم زیاد برای مصرف داخل وریدی فراهم کند.

 به عنوان کاتالیزور برای پلیمریزاسیون و سایر شیمیایی واکنش استفاده می‌شود. منبع پتاسیم برای کود. به عنوان یک افسون ساز محیط زیست استفاده می‌شود.

دیگر محصولات : سولفیت سدیم

فروش پتاسیم استات:

این ماده در کیسه‌های ۲۵ کیلوگرمی  آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد.

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصولات مورد نیاز صنایع غذایی و دارویی را بهترین قیمت و کیفیت تأمین کرده و در اسرع وقت به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

امتیاز شما به این مقاله:

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

سیدی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

محصولات مرتبط:

فهرست
Call Now Buttonتماس