آلومینیوم کلراید هگزاهیدرات

دسته : آرایشی و بهداشتی تاریخ انتشار :
فروش آلومینیوم کلراید هگزاهیدرات

کلرید آلومینیوم هگزا هیدرات یک ترکیب شیمیایی با فرمول شیمیایی AlCl3 است. هنگام آلوده شدن با کلرید آهن ، اغلب رنگ زرد را در مقایسه با ترکیب خالص سفید نشان می دهد. این ماده در کاربردهای مختلف شیمیایی به عنوان پایه لوئیس مورد استفاده قرار می گیرد، و تری کلرید آلومینیوم بی آب رایج ترین اسید لوئیس است. همچنين ممكن است به صورت ماده ای به عنوان يك ماده ضد عرق يا تجويز به عنوان يك ماده ضد نفرواژيك يافت شود. در محصولات ضد عرق ، FDA استفاده از کلرید آلومینیوم را به عنوان یک ماده فعال تا ۱۵٪ ، که بر روی فرم هگزیدیدات محاسبه می‌شود، در یک فرم دوز محلول آبی نونروسول ۴ تأیید می کند.

کلرید آلومینیوم هگزاهیدرات یک هیدرات است. حاوی تری کلرید آلومینیومی است. نمک بدون آب به عنوان یک کاتالیزور در سنتز شیمیایی آلی استفاده می‌شود و از نمک های هیدراته به عنوان ضد عرق به عنوان موضعی و برای مدیریت HYPERHYDROSIS استفاده می‌شود.

آلومینیوم کلراید هگزاهیدرات

کاربردهای آلومینیوم کلراید هگزاهیدرات

کلرید آلومینیوم هگزاهیدرات چیست؟ کلرید آلومینیوم هگزاهیدرات یک ماده ضد عرق است که با کمک به سلول‌های تولید کننده عرق تأثیر می‌گذارد. کلرید آلومینیوم هگزاهیدرات موضعی (برای پوست) برای درمان عرق کردن بیش از حد استفاده می‌شود، که به آن هیپرهیدروز نیز گفته می‌شود. کلرید آلومینیوم هگزاهیدرات کلسیم همچنین ممکن است برای اهدافی که در این راهنمای دارویی ذکر نشده استفاده شود.

آلومینیوم کلرید، هگزاهیدرات، USP به دلیل ویژگی های ضد انعطاف پذیری آن در برخی از برنامه های کاربردی تحریک کننده استفاده می‌شود.

سایر مطالب: استازولامید

فروش آلومینیوم کلراید هگزاهیدرات

آلومینیوم کلراید هگزاهیدرات به صورت کیسه های ۲۵ کیلوگرمی در انبار تهران و اصفهان آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد.

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصولآلومینیوم کلراید هگزاهیدرات مورد نیاز را بهترین قیمت و کیفیت تأمین کرده و در اسرع وقت به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
 Call Now Buttonتماس