استئاریل الکل 

دسته : آرایشی و بهداشتی,دارویی و پزشکی تاریخ انتشار :
استئاریل الکل

مشخصات فنی ظاهر: پودر مات رنگ سفید

بو: چربی مشخص

حلالیت: روغن

ذوب نقطه: ۱۳۲F تا ۱۳۸F

ذخیره سازی: جای سرد،  مهر و موم شده، بدون رطوبت

استئاریل الکل  یک ترکیب ارگانیک و یک الکل چرب طبیعی است که از اسید چرب روغن نارگیل بدست  می آید. این الکل چرب را با فرمول CH3 (CH2) 16CH2OH طبقه بندی می کنند. 

شکل آن گرانول سفید یا پرک است و  در آب حل نمی شود.

استئاریل الکل از طریق اسید استاریک یا برخی از چربی های هیدروژناسیون کاتالیزوری تهیه می شود و سمیت آن بسیار کم است. در واقع از یک اسید چرب طبیعی به دست می آید. 

کاربردهای استئاریل الکل :

استئاریل الکل  و دیگر الکل های چرب بسیار مرطوب کننده برای پوست هستند که کمک می کند تا در سطح پوست رطوبت طبیعی بماند و حسی نرم و لطیف به پوست میدهد. استئاریل الکل  را می توان با استفاده از امولسیون ها و فرمول های آب آشامیدنی برای افزایش غلظت به محصول اضافه کرد. استئاریل الکل  یکی از رایج ترین الکل های چرب طبیعی است که اغلب به عنوان عامل اصلی در مواد شستشوی طبیعی و یا نرم کننده مو استفاده می شود، زیرا به اندازه کافی مرطوب کننده می باشد.

استئاریل الکل معمولا به عنوان یک ضخیم کننده طبیعی استفاده می شود که ثبات امولسیون را به عنوان یک امولسیفایر بهبود می بخشد و تقریبا با تمام مواد تشکیل دهنده لوازم آرایشی معمولی سازگار است. این ترکیبات امولسیون های پایداری می سازند که به سادگی نمی شکند. این ترکیبات یک لایه نازک روغنی بر روی مو تشکیل می دهند که باعث می شود رطوبت کمتری از مو خارج شود و باعث انعکاس بیشتر نور و براق شدن مو می شود. استئاریل الکل هم چنین به عنوان یک عامل نرم کننده و امولسیفایر در مواد دارویی بکار گرفته می شود. 

این محصول در بسته بندی های ۲۵ کیلوگرمی آماده تحویل شما مشتریان عزیز میباشد.برای کسب اطلاعات بیشتر با کارمندان فروش مجموعه تماس حاصل فرمایید.

دیگر محصولات : اسید استئاریک

یک پاسخ به “استئاریل الکل ”

  1. […] دیگر محصولات : استئاریل الکل […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *