اسید چرب نارگیل

دسته : آرایشی و بهداشتی,صنعتی تاریخ انتشار :
فروش اسید چرب نارگیل، کاربرد اسید چرب نارگیل

اسیده چرب نارگیل خانواده ای از انواع مختلف اسیدهای چرب مشتق شده از روغن نارگیل است. اسید چرب اصلی اسید لوریک است و با سایر اسیدهای چرب اشباع شده مانند کاپریلیک، اسطوخودوس، پالمیتیک و استئاریک و همچنین نسبت جزئی اسید چرب اشباع نشده همراه است.

  اسیدهای چرب نارگیل در انواع مختلفی از محصولات، از جمله مواد غذایی، مواد شوینده خانگی، مایعات فلزکاری، رنگ و پوشش، صابون، مواد شیمیایی نساجی و مشتقات چرب استفاده می شود. اسید چرب روغن بر پایه روغن نارگیل و نخل حاوی اسید های چرب در محدوده C6 تا C18 و بدون اشباع است. اسیدهای چرب مبتنی بر هسته کاکائو و نخل را می توان به عنوان اسیدهای چرب، هیدروژنه شده تقسیم بندی کرد. اسید چرب به دست آمده ممکن است هیدروژنه یا قبل از فرآیند تقطیر باشد. به نوبه خود، فرآیند تقطیر می تواند کل یا تقسیم شود، جدا کردن اسیدهای چرب مختلف بسته به درجه حرارت تقطیر دارد.

کاربرد اسید چرب نارگیل

اسید چرب نارگیل مواد ۱۰۰٪ طبیعی است که به طور خاص توسط صنعت لوازم آرایشی (صابون، کرم ها و …) مورد استفاده قرار می گیرد. 

روغن نارگیل و نخل که منابع اصلی چربی های رژیم غذایی برای قرن ها در اکثر مناطق غرب آفریقا هستند، به عنوان چربی های اشباع نشده نامناسب نام گذاری شده اند. مصرف آنها به ظاهر افزایش سطح کلسترول خون را افزایش داده است، در نتیجه افزایش خطر بیماری قلبی عروقی را افزایش می دهد. این دیدگاه منجر به کاهش مصرف آنها در غرب آفریقا شده است و آنها جایگزین روغن های گیاهی وارداتی شده اند. اسید چرب به طور معمول به عنوان مواد اولیه برای تولید صابون و هم چنین واکنش دهنده برای طیف گسترده ای از محصولات نهایی استفاده می شود.

سایر محصولات ما:

اتیدرونیک اسید

فروش اسید چرب نارگیل

شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول اسید چرب نارگیل مورد نیاز صنایع مختلف را بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. قیمتهای عرضه شده توسط این شرکت همیشه پائین ترین قیمت است وشما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت  سایر اشخاص حقیقی و حقوق دیگر مقایسه نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *