ستئارات ۲۵

دسته : آرایشی و بهداشتی تاریخ انتشار :
CITRIC ACID 2-800x800

ستئارات ۲۵ یک امولسیفایر روغن در آب است که برای تولید پماد ها، کرم ها، امولسیون های مایع، ژل ها و دیگر ترکیبات آرایشی استفاده می شود. به صورت میکرو گرانولهای آزاد و بدون گرد و غبار که در آب و الکل حل می شوند، به صورت کلوئیدی یا یک محلول روشن تولید می شود. این ماده در چربی ها و روغن های گیاهی حل می شود.

این ماده به صورت پودر سفید رنگ و بدون بو هست که معمولا دوزمصرفی آن ۳-۱درصد است.

اگر ستئارات ۲۵ همراه با ستیل الکل یا استئاریل الکل یا هر دو استفاده شود، پودر همگن و پایه های کره ای به دست می آید که می تواند تا ۹۰٪ آب جذب کند.

پلی اتیلن اتر غیر یونی است که از اسیدهای چرب اشباع شده (ستیل / استئاریل الکل) تشکیل شده است. این محلول کلوئیدی را در آب و الکل تشکیل می دهد. این یک امولسیفایر جهانی برای امولسیون O / W است. به طور گسترده ای در کرم و لوسیون، پایه و کرم های ضد آفتاب استفاده می شود.

نام شیمیایی / IUPAC نام: C16-18 الکل، ethoxylated (25 mol EO نسبت مولی متوسط)

ستئارات ۲۵ اکسید پلی اتیلن یک مخلوط از الکل های چرب اشباع شده با مقدار مولکولی بالا، عمدتا الکل استیل (۱۵ = n) و الکل استئاریل(m = 17) اشاره دارد. تعداد n نشان دهنده میانگین تعداد بقایای اتیلن اتیل در زنجیره پلی اکتیوین است.

این ترکیبات سورفکتانتهای غیر یونی هستند که با هم جذب آب و روغن هم می شوند.

ستئارات ۲۵ سازگار با انواع روغن ها و مواد فعال بوده و نوعی کلوئید محافظ بسیار موثر است که تمام انواع سیستم های پراکنده را تثبیت می کند، می تواند با امولسیفایر های دیگر ترکیب شود، باعث ضخیم شدن ژل ها می شود. در مقایسه با ستئارات ۲۰ دارای خواص ژل و غلظت بیشتری است.

کاربرد ستئارات ۲۵:

انواع محصولات آرایشی مبتنی بر امولسیون مانند کرم، لوسیون (به ویژه لوسیون اسپری)، تهویه مطبوع مو، محصولات ضد آفتاب.

مورد استفاده به عنوان امولسیفایر، عامل سطح، عامل نفوذ، افزودنی، عامل فوم، استابلایزر، عامل حل کننده، عامل نرم کننده، عامل آنتی استاتیک، عامل پراکنده، عامل تجزیه کننده، عامل پاک کننده ، عامل تقویت کننده، عامل ضخیم شدن، عامل تهویه ویسکوزیته و … است.

دیگر محصولات : بوتیل گلیکول

فروش ستئارات ۲۵

ستئارات ۲۵ در کیسه های ۲۵ کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می باشد.

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول ستئارات ۲۵ مورد نیاز را بهترین قیمت و کیفیت تأمین کرده و در اسرع وقت به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *