سیترومینیوم کلراید

دسته : آرایشی و بهداشتی تاریخ انتشار :
فروش سیتریمینیوم کلراید، قیمت سیتریمینیوم کلراید

سیترومینیوم کلراید چیست؟

سیترومینیوم کلراید یک عامل تهیه کننده بسیار مناسب برای تهیه شامپو و تهویه مطبوع است. این به طور معمول در بعضی از محصولات اقتصادی نوع بیشتر استفاده می شود، زیرا تهویه نور با هزینه کم را فراهم می کند. سترومینیوم کلراید مانند PQ-10 کار می کند، که از روغن نارگیل و یک ماده نفتی مشتق شده است، اما بیشتر از روغن نارگیل مشتق شده است.

کاربرد سیترومینیوم کلراید

Cetrimonium کلرید یک نمک آمونیوم چهارمتری است. در لوازم آرایشی و محصولات مراقبت شخصی، در فرمولاسيون شامپوها و تهويه كننده مو، رنگ موي و رنگ، ديگر محصولات مراقبت از مو و بعضی از محصولات مراقبت از پوست استفاده می شود.
این کمک می کند تا جلوگیری و یا مهار رشد الکتریسیته ساکن و کمک به پاک کردن پوست و یا جلوگیری از بو با از بین بردن یا مهار رشد از میکروارگانیسم ها و کمک به آب برای مخلوط کردن با روغن و خاک به طوری که آنها را می توان شستشو کرد.
همچنین کمک می کند تا امولسیون ها را با کاهش کشش سطحی مواد شیمیایی امولسیون و کمک به توزیع یا تعلیق جامد نامحلول در یک مایع کمک نماید.
سطح ورودی توصیه شده بین ۰٫۵ تا ۴٪ بسته به نوع فرمول و استفاده از آن قرار داده می شود. اگر قابل اجرا باشد، به مرحله آب اضافه کنید. فقط برای استعمال خارجی.
سایر محصولات ما:
روغن کرچک

فروش سیتریمینیوم کلراید

شرکت بازرگانیه پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز،محصول سیتریمینیوم کلراید مورد نیاز صنایع مختلف را بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. قیمتهای عرضه شده توسط این شرکت همیشه پائین ترین قیمت است وشما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت  سایر اشخاص حقیقی و حقوق دیگر مقایسه نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *