متیل سالسیلات

متیل سالسیلات

متیل سالسیلات در طبیعت از گیاهانی زیادی از جمله گیاهان سوزنی برگ استخراج می شود. این محصول از راه پوست جذب بدن می شود و در صورت خرده شدن امکان این را دارا است که تاثیری سمی بجا بگذارد و از این خاصیت برای دفاع گیاهان مورد استفاده واقع شود. متیل سالیسلات به روش صنعتی نیز بدست می آید که برای تجارت از همین نوع استفاده میکنند، متیل اسید سالسیلات مایعی بی رنگ، زرد یا قرمزرنگ و محلول در آب است که با ترکیب متانول و سالسیلیک است بدست می آید.

نام: متیل سالیسیلات

فرمول شیمیایی: C8H803

دسته شیمیایی: سالیسیلات

وزن مولکولی: ۱۵۲٫۱۵

نقطه ذوب: mp -8.60

نقطه جوش: bp 220-224

مهم ترین کاربردهای متیل سالیسیلات

از متیل سالسیلات به عنوان ضد عفونی کننده و عامل ضد درد و از بین بردن التهاب در صنعت دارویی استفاده می شود، این محصول در لوسیون های آفتابی به عنوان جذب کننده اشعه ماوراء بنفش، در عطرها به عنوان اصلاح کننده رایحه و بوی عطر، و در گلخانه ها به عنوان دفع کننده حشرات مورد استفاده واقع می شود.

نکته:

لطفا در صورت بروز علائمی نظیر قرمزیه پوست و تحریک موضع به پزشک خود مراجعه کنید.

استفاده در زمان بارداری:

مصرف متیل سالسیلات در زمان بارداری فقط در صورت هماهنگی با پزشک معالج خود مجاز می باشد، همچنین استفاده این محصول در دوره شیردهی با مشورت با پزشک مانعی ندارد.

بسته بندی و شرایط نگهداری متیل سالسیلات:

متیل سالسیلات در بشکه های ۲۵کیلوگرمی آماده تحویل شما مشتریان عزیز می باشد که در دمای کمتر از ۳۰ درجه سانتی گراد در ظروف  و بسته بندی های کاملا نفوذناپذیر(برای جلوگیری از یخ زدگی) نگهداری می شود.

فروش متیل سالسیلات: 

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز،محصول متیل سالسیلات مورد نیاز صنایع مختلف را بهترین قیمت و بهترین کیفیت در بسته بندی های۲۵ کیلوگرمی تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. قیمتهای عرضه شده توسط این شرکت همیشه پائین ترین قیمت است وشما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت  سایر اشخاص حقیقی و حقوق دیگر مقایسه نمائید.

سایر محصولات ما:

آب اکسیژنه