وازلین

دسته : آرایشی و بهداشتی,دارویی و پزشکی تاریخ انتشار :

وازلین برای اولین بار توسط مخترع فرآیند ساخت ژل نفتی، رابرت چسبیو در مجله ایالات متحده (ثبت اختراع ایالات متحده ۱۲۷،۵۶۸) در سال ۱۸۷۲ شناخته شده است.

اختراع یک محصول جدید و مفید از نفت است که وازلین (ژلۀ پترولیوم) نامیده شده است. ” نام “وازلین” توسط سازنده گفته شده است که از “Wasser” آب “+ یونانی έλαιον (elaion)” روغن زیتون “گرفته شده است.  در سال ۱۸۵۹، فردی بنام چیسبراگ به مزارع نفتی پنسیلوانیا رفت و از یک باقی مانده به نام «موم میله ای» یاد کرد که باید از پمپ های نفتی دور شود. کارگران نفت از این ماده برای کاهش و سوزش استفاده کرده اند. چیسبراگ نمونه هایی از واکس میله را به بروکلین برداشت، ژله نفت قابل استفاده را استخراج کرد و شروع به تولید محصول دارویی به نام وازلین کرد. وازلین توسط شرکت تولید چیسبراگ ساخته شد تا زمانی که شرکت Unilever در سال ۱۹۸۷ خریداری کرد.

وازلین ژله محافظ پوست است، از سال ۱۸۷۰ برای محافظت، کمک به بهبودی و رطوبت برای پوست خشک استفاده شده است. تا به امروز، هنوز به طور موثری برای پوست شما اهمیت دارد. استفاده از ژل از جمله مراقبت شخصی، مراقبت از کودک و زیبایی است. با آب بندی رطوبت، آن را به بهبود طبیعی پوست کمک می کند تا به بهبود خشکی پوست کمک کند. این می تواند ظاهر پوست خشک را بهبود بخشد و باعث کاهش خطوط چین و چروک شود. وازلین یک مانع محافظتی را ایجاد می کند که پوست را در برابر عوامل محیطی محافظت می کند،  و برای بیش از ۱۰۰ سال برای محافظت از کاهش جزئی، سوزش و سوختگی استفاده شده است. بسیاری از لوسیون های خشک پوست وازین حاوی ژله می باشند که به مراقبت های اضافی نیاز دارد. 

در حالی که وازلین را می توان به عنوان روان کننده مورد استفاده قرار داد، بنابر این در تولید کرم ها و لوسیون ها قابلیت مصرف دارد، می توان آن را به عنوان یک عایق رطوبت برای شرایط پوستی محلی که با کمبود آب بافتی مشخص می شود استفاده می شود. گزارش شده است که وازلین بسیار تصفیه شده، سه گانه خالص و در نظر گرفته نشده به عنوان غیر سرطان زایی است.

دیگر محصولات : اپتیکال برایتنر

فروش وازلین

وازلین در بشکه های ۲۰۰ کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می باشد.

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول وازلین مورد نیاز صنایع آرایشی را بهترین قیمت و کیفیت تأمین کرده و در اسرع وقت به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.