پودر تالک دارویی

دسته : آرایشی و بهداشتی,دارویی و پزشکی تاریخ انتشار :
فروش پودرتالک،قیمت پودر تالک،خرید پودر تالک

تالک نرمترین ماده معدنی روی زمین است. پودر تالک دارویی یک ماده معدنی است که عمدتا از منیزیم، سیلیکون و اکسیژن تشکیل شده است. به عنوان یک پودر، رطوبت را به خوبی جذب می کند و به کاهش اصطحکاک کمک می کند و از خشکی پوست جلوگیری می کند. این ماده به طور گسترده ای در محصولات آرایشی مانند پودر نوزاد و پودرهای عرق گیر استفاده می شود. تالک صنعتی در تولید سرامیک، پلاستیک، کاغذ، سقف، کف و لاستیک استفاده می شود.

اسامی مترادف:

هیدرژی منیزیم سیلیکات (Mg3H2 (SiO3) 4)، پودر تالک، تالک آرایشی، تالک فرانسوی، تکساس تالک، تالک ورمونت، تالک ترمولیتی، تالک استاتیت، تالک فاقد ترمولیت، منیزیم تالک سیلیکات، تالک، گچ فرانسوی، سنگ صابون، استاتیت

کاربرد پودر تالک در صنایع داروسازی:

این محصول در مش های مختلف برای داروسازی مورد استفاده قرار می گیرد و مهمترین کاربرد به منظور آسان کردن جریان دانه های قرص در قیف ها، جداکردن تکه های فشرده از یکدیگر و به آسانی جدا شدن دانه ها از داخل جعبه ها، بکار برده می شود.

کاربرد پودر تالک در صنایع آرایشی بهداشتی

تالک پودری به عنوان پودر پایه در اکثر محصولات آرایشی و بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد.  این ماده معدنی به راحتی به پوست بدن می چسبد ولی به دلیل خاصیت نرمی ای که دارد به آسانی شسته شده و آسیبی به پوست وارد نمی کند. تالک آرایشی می تواند روغن ها و چربی های تولید شده توسط پوست را جذب کرده و موجب جذب بو، رطوبت و نم  شود. در نتیجه از این ماده در تولید مواد ضد تعریق نیز به وفور استفاده می شود.

سایر مصارف تالک:

صنایع کاغذ سازی، پلاستیک سازی، سرامیک سازی، رنگ سازی، پوشش بام، صنعت لاستیک، تولید خوراک دام، صنایع چینی، صابون سازی، کرم های آرایشی، جوشکاری، فیلتر سازی، تولید روغن های ارایشی، تولید مواد چرب و روان‌کننده، تولید کابل برق، صنایع رنگ و تولید پولیش، مقره سازی، مصارف بهداشتی و دارویی و لوازم آرایشی، پودر و دندانسازی، تهیه کاغذهای براق

فروش پودر تالک:

تیم بازرگانی پیشگامان شیمی واردکننده انواع مواد شیمیایی با نازل ترین قیمت ها هستند، ضمن اینکه کارمندان فروش ما آماده ی ارائه ی هرگونه مشاوره و راهنمایی در این زمینه به مشتریان گرامی می باشند.

سایر محصولات ما:

اسید استئاریک

 

 Call Now Buttonتماس