خاک دیاتومه

دسته : دارویی و پزشکی,غذایی تاریخ انتشار :
خاک دیاتومه

خاک دیاتومه از بقایای فسیل شده موجودات کوچک، آبزی به نام دیاتومه ساخته شده است. اسکلت آن‌ها از یک ماده طبیعی به نام سیلیس ساخته شده است. در طول یک دوره طولانی، دیاتومه‌ها در رسوب رودخانه‌ها، جریان آب، دریاچه‌ها و اقیانوس‌ها انباشته شده است. امروزه رسوبات سیلیس از این مناطق استخراج می‌شوند.

خاک دیاتومه از دیواره سلولی موجودات تک سلولی تشکیل شده که به راحتی به یک پودر خوب تبدیل می‌شود. در واقع، ترکیب دیواره سلول های دیاتوم سیلیس بیوگرافی است.

خاک دیاتومه یک پودر حاوی سیلیس ۹۰٪ است و این معمولا به شکل یک پودر سفید رنگ ظاهر می‌شود.

جالب است بدانید اولین محصولات آفت‌کش حاوی خاک دیاتومه در سال ۱۹۶۰ برای کشتن حشرات و علف‌های هرز ثبت شد.

شما ممکن است هرگز نامی از خاک دیاتومه نشنیده باشید، اما احتمال دارد شما مقدار زیادی از محصولاتی را که حاوی آن بوده مصرف کرده یا استفاده کنید. بعضی از محصولات معمولی که حاوی خاک دیاتومه هستند، شامل گرد و غبار، پودر و مایعات تحت فشار هستند که در خارج از ساختمان‌ها، در مزارع، در باغ‌ها، و در غذاهای انسانی و حیوان خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

در فیلتر کردن آب، تولید مواد غذایی، محصولات پوستی و کشاورزی استفاده می‌شود، همچنین به طور طبیعی برای از بین بردن رادیکال‌های آزاد، ویروس‌ها، حشرات، انگل‌ها و دیگر موجودات مضر توسط اتصال به آن‌ها و خشک‌شدن آن‌ها. همچنین دارای توانایی بهبود استفاده بدن از کلسیم ، حفاظت از مفاصل و مبارزه با اثرات پیری است. 

کاربردها و ویژگی‌های خاک دیاتومه:

خاک‌دیاتومه یک پودر شگفت انگیز است که می‌تواند برای طیف وسیعی از برنامه‌های کاربردی از مکمل‌های بهداشتی به مراقبت از حیوانات استفاده شود.

جالب است بدانید هنگامی که این خاک‌دیاتومه با بدن حشرات  مانند ساس، سوسک، کنه و … تماس پیدا می‌کند به بدن آن‌ها می‌چسبد و باعث خشک‌شدن بدن حشره و در نتیجه از بین بردن آن می‌شود. حتی بعضی از کشاورزان بر این باورند که اضافه‌کردن خاک دیاتومه  به خوراک دام، کرم‌ها و انگل‌های داخلی را از طریق مکانیزم‌های مشابه می‌کاهد، اما این استفاده هنوز ثابت نشده است.

از این خاک برای درمان سطح کلسترول بالا، برای درمان یبوست و برای بهبود سلامت پوست، ناخن، دندان‌ها، استخوان‌ها و موها استفاده می‌شود. خاک دیاتومه  نیز در صنعت استفاده می‌شود. این مورد برای حذف مواد ناخواسته از آب آشامیدنی استفاده می‌شود. این نیز به عنوان یک پرکننده یا برای جلوگیری از تشکیل توده‌ها در غذاها، داروها، رنگ‌ها و پلاستیک و بستر حیوان خانگی استفاده می‌شود. این خاک برای تمیز کردن نشت یا برای عایق‌سازی در صنعت استفاده می‌شود. همچنین به عنوان یک حشره‌کش استفاده می‌شود. 

برخی از محبوب‌ترین مواد استفاده‌شده خاک‌دیاتومه عبارتند از: محصولات تغذیه حیوانات خانگی، محصولات مورد استفاده در سگ ها و گربه‌ها، اسپری‌ها و محصولات مورد استفاده برای کشتن حشرات،  فیلترهای آب، محصولات مراقبت از پوست، خمیر دندان، مواد غذایی و نوشیدنی‌ها، مواد ضد کک و مواد شفاف‌کننده‌ای که در تولید مواد غذایی، مکمل‌ها و داروها، رب‌ها و رنگ‌های مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خاک‌دیاتومه موجود در دو دسته مختلف است: درجه غذا و درجه غیر غذایی (مورد استفاده در شیوه‌های صنعتی).

فروش خاک دیاتومه

خاک دیاتومه در کیسه‌های ۲۰ کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد.

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول خاک دیاتومه مورد نیاز صنایع مختلف را بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. قیمت‌های عرضه شده توسط این شرکت همیشه پائین‌ترین قیمت است و شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوق دیگر مقایسه نمائید.

دیگر محصولات : ایزوپروپیل میرستات

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

 Call Now Buttonتماس