فسفات سدیم

دسته : دارویی و پزشکی,غذایی تاریخ انتشار :
فروش سدیم فسفات، قیمت سدیم فسفات

فسفات سدیم

فسفات سدیم یک اصطلاح برای توصیف نمک های مختلف سدیم و فسفات است، که به صورت کریستال های سفید یا بدون بو و یا گرانول ها آزادانه در آب حل می شود. فسفات سدیم به خوبی مورد مطالعه قرار گرفته و به طور کلی به عنوان یک افزودنی غذایی مورد استفاده قرار می گیرد.

فسفات سدیم از سنگ معدن فسفات ساخته شده است.  سنگ خرد شده و مخلوط با اسید سولفوریک است. اسید فسفریک از این مخلوط استخراج می شود. برای تولید اسید فسفریک غذایی، آرسنیک، فلوئور و سایر ناخالصی ها حذف می شوند. سرانجام، اسید با یک پایه سدیم ترکیب شده است. فسفات سدیم مواد غذایی رایجی است. آنها همچنین در درمان آب، صابون ها و دیگر محصولات تمیز کردن، و همچنین به عنوان یک جریان استفاده می شود که در هنگام لحیم کاری درجه مس پزشکی استفاده می شود.

فسفات سدیم معمولا به عنوان مکمل های غذایی استفاده می شود، زیرا آنها ارزان هستند و هیچ عوارض جانبی مرتبط با آن ندارند. آنها ممکن است گاهی در پزشکی استفاده شوند تا از یبوست یا قبل از عمل جراحی استفاده شوند. 

کاربرد فسفات سدیم

فسفات سدیم برای بسیاری از اهداف مختلف از جمله مواد غذایی استفاده می شود.

  • به عنوان یک عامل نان در محصولات پخته عمل می کند
  • حتی ذوب پنیر پردازش را کنترل کنید
  • کنترل pH مواد غذایی
  • تغییر بافت
  • عمل به عنوان امولسیفایر
  • تنش سطحی را در مایعات (مانند شیر تبخیر شده)
  • فسفات سدیم به مواد غذایی در سراسر جهان اضافه شده است.

کاربرد فسفات سدیم در برخی مواد غذایی

برخی از نمونه های خاص فسفات سدیم در غذا عبارتند از:

پنیر
بیسکویت ها
گوشت گاو
شیرینی

فروش فسفات سدیم

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول فسفات سدیم مورد نیاز را بهترین قیمت و بهترین کیفیت در بسته بندی های ۲۵ کیلوگرمی تأمین کند. و در سریع‌ترین زمان ممکن به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. قیمتهای عرضه شده توسط این شرکت همیشه پائین ترین قیمت است وشما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت  سایر اشخاص حقیقی و حقوق دیگر مقایسه نمائید. برای سفارش این محصول با مشاوران مجموعه تماس حاصل فرمایید.

سایر محصولات ما:

کلرید کلسیم