پودر وانیل

دسته : دارویی و پزشکی,غذایی تاریخ انتشار :
فروش وانیل، قیمت وانیل

وانیل

عصاره وانیلی شایعترین نوع وانیل است که امروزه استفاده می شود. عصاره وانیلی توسط لوبیای وانیل خرد شده، پروکوتیک در اتیل الکل و آب به مدت تقریبا ۴۸ ساعت ساخته شده است. سپس مخلوط به مدت چند ماه و سپس فیلتر می شود. FDA مشخص می کند که عصاره وانیل خالص حاوی ۱۳٫۳۵ اونس لوبیا وانیل در هر گالن در طول استخراج و مخلوط ۳۵٪ الکل / ۶۵٪ آب است.وانیل تقلید از طعم دهنده های مصنوعی تشکیل شده است (که اکثریت آنها محصولات ضایعات کاغذی و شیمیایی هستند) و اغلب دارای کیفیت خفیفی است که طعم تلخ آن را می دهد.

وانیلی در مکزیک تولید شد و زمانی تولید کننده بهترین وانیل بود، اما تقریبا تمام عصاره مکزیک، آمریکای مرکزی و کارائیب اکنون مصنوعی است و عصاره وانیل خالص نیست. بسته بندی محصول می تواند گیج کننده باشد: وانیلین طبیعی مواد مغذی وانیل است، اما وانیلین مصنوعی از محصولات ضایعات چوب خرد شده است. طعم وانیلی ترکیبی از وانیل خالص و تقلبی است. عصاره وانیلی بعد از اینکه به طور خلاصه شستشو داده شد، به مخلوط های پخته شده اضافه می شود تا عطر و طعم از بین نرود.

انواع کاربرد وانیل

وانیلی گیاهی است. لوبیا (میوه) معمولا برای تهیه طعم دهنده استفاده می شود اما برای دارو نیز استفاده می شود. مردم وانیل را برای درمان گاز روده و تب میگیرند. آنها همچنین برای افزایش میل جنسی (به عنوان یک فریزر) استفاده می کنند. در غذاها و نوشیدنی ها، وانیل یک طعم شناخته شده است، اما برای کاهش میزان شکر مورد نیاز برای شیرین کردن نیز به غذاها اضافه می شود. برخی از مردم وانیل را به مواد غذایی اضافه می کنند تا به کاهش فساد دندانی کمک کنند. در تولید، وانیل به عنوان یک طعم دهنده در شربت های مورد استفاده در ساخت دارو استفاده می شود. همچنین به عنوان عطر در عطر استفاده می شود. 

سایر محصولات ما:

جایگزین کرده کاکائو(cbs)

فروش وانیل

شرکت بازرگانیه پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز،محصول وانیل  مورد نیاز صنایع مختلف را بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. قیمتهای عرضه شده توسط این شرکت همیشه پائین ترین قیمت است وشما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت  سایر اشخاص حقیقی و حقوق دیگر مقایسه نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *