کراس کارملوز سدیم

دسته : دارویی و پزشکی تاریخ انتشار :
کراس کارملوز

 کراس کارملوز که بیشتر به عنوان  CMC سدیم شناخته شده است، یک پلیمر متقابل متصل از کربوکسی متیل سلولز سدیم است. این پودر سفید، جریان آزاد باعث جدا شدن یک قرص در روده می شود.

کراس کارملوز سدیم به عنوان یک پودر بی بو، سفید و یا خاکستری رنگ دیده می شود. در آب محلول است، هرچند سدیم کراس کاراملوز به سرعت در هنگام تماس با آب به ۴ تا ۸ برابر حجم اصلی آن متورم می شود. تقریبا غیر قابل حل در استون، اتانول و تولوئن است این یک ماده با ثبات است اگرچه جزو مواد هوروسکوپی است.

کراس کارملوز سدیم محلول خوب آب، محلول در آب سرد است. این عامل امولسیون، پراکندگی جامد و خواص فیزیکی و شیمیایی غیر معمول و بسیار ارزشمند فیزیکی و فیزیکی ندارد.

کراس کارملوز سدیم می تواند به طور گسترده ای در حفاری نفت استفاده می شود، داشتن قابلیت کنترل آب از دست رفته از ویژگی های خوب آن هست .

ویژگی های این محصول:

PH 5.0-7.0

از دست دادن خشکی (٪) ≤۱۰٫۰

Na-کلرید و Na-گلیکولات (٪) ≤۰٫۵۰

باقی مانده در احتراق (٪) ۱۴٫۰-۲۸٫۰

فلزات سنگین (ppm) ≤۱۰٫۰

درجه جایگزینی ۰٫۶۰-۰٫۸۵

محتوی مواد محلول در آب (٪) ≤۱۰٫۰

تنظیم حجم (میلی لیتر) ۱۰٫۰-۳۰٫۰

۲۰۰ مش (۷۴ میکرون) باقی مانده ≤۱۰٫۰

کاربردها و خصوصیات کراس کارملوز

کراس کارملوز سدیم به طور فعال در بازار داروسازی استفاده می شود، این ماده تخریب کننده فوق العاده به عنوان یک افزودنی به طور معمول استفاده می شود. این افزودنی از موقعیت خوبیدر بازار برخوردار است و از سوی اداره غذا و داروی ایالات متحده تایید شده است. به طور عمده در قرص های حاوی مکمل های غذایی استفاده می شود، اما ویژگی های شگفت انگیزی دارد که به لیستی از ویژگی های مفید خود اضافه می کند.

تعداد کمی ازخصوصیات و ویژگی های سودمند کراس کارملوز عبارتند از:

حلالیت و جذب آب

انحلال مواد مخدر و تجزیه مواد مخدر

محلول در دستگاه گوارش

امولسیفایر

کراس کارملوز دارای ویژگی های بسیار متنوع و منافعی است که برای برنامه های مختلف صنعتی و پزشکی بسیار مطلوب است و از لحاظ استراتژیک به لحاظ اقتصادی قابل استفاده است. این پلیمر صنعتی دارای دو حالت مختلف با ترکیب مرطوب و ترکیب گرم است. این پودر سفید فیبر دار با ویژگی های شدید حلالیت آن در بازار قرار دارد که به عنوان پلیمر بزرگ در شرکت های داروسازی قرار می گیرد

فروش کراس کارملوز سدیم

کراس کارملوز در کیسه های ۲۵ کیلوگرمی  آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می باشد.

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول کراس کارملوز مورد نیاز صنایع مختلف را بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. قیمتهای عرضه شده توسط این شرکت همیشه پائین ترین قیمت است وشما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت  سایر اشخاص حقیقی و حقوق دیگر مقایسه نمائید.

دیگر محصولات : آسپارتام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *