ان هگزان

دسته : دارویی و پزشکی,صنعتی تاریخ انتشار :
فروش هگزان، قیمت هگزان

هگزان

ان هگزان یک ماده شیمیایی است که از نفت خام ساخته شده است. هگزان خالص یک مایع بی رنگ با کمی بوی ناخوشایند شبیه به بوی نفت است،  فشار بخار برای هگزان ۱۵۰ میلی متر جیوه در ۲۵ درجه سانتیگراد است این محصول بسیار قابل اشتعال است و بخارات آن می تواند مواد منفجره ای باشد. n-هگزان خالص در آزمایشگاه ها استفاده می شود. اکثر  هگزان ها در صنایع با مواد شیمیایی مشابه به نام حلالها مخلوط شده اند. استفاده اصلی برای حلال های حاوی n-hexane برای استخراج روغن های گیاهی از محصولات مانند سویا است. این محصول به راحتی در هوا با اکسیژن واکنش می دهد و تبخیر می شود.

کاربرد ان هگزان در صنایع مختلف

استفاده اصلی از هگزان به عنوان یک حلال برای استخراج روغن های خوراکی از محصولات دانه و گیاهی (به عنوان مثال، سویا، بادام زمینی، ذرت) می باشد. این حلال ها همچنین به عنوان مواد تمیز کننده در صنایع چاپ، پارچه، مبلمان و صنایع دستی استفاده می شود. برخی از انواع خاصی از چسب های مورد استفاده در صنایع بام و کفش و صنایع چرم نیز حاوی n-هگزین هستند. چندین محصول مصرفی شامل n-hexane، از قبیل بنزین، چسب های خشک کننده سریع که در سرگرمی های مختلف و سیمان لاستیکی استفاده می شود. همچنین هگزان به عنوان مایع در دماسنج های کم دما مورد استفاده قرار می گیرد. 

سایر محصولات ما:

دی اتیلن گلایکول

دی اتیلن گلایکول

فروش ان هگزان

شرکت بازرگانیه پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز،محصول ان هگزان مورد نیاز صنایع مختلف را بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. قیمتهای عرضه شده توسط این شرکت همیشه پائین ترین قیمت است وشما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت  سایر اشخاص حقیقی و حقوق دیگر مقایسه نمائید.