تیواوره

دسته : صنعتی تاریخ انتشار :

تیواوره چیست؟

تیواوره یک ترکیب ارگانیک از کربن، نیتروژن، گوگرد و هیدروژن است که فرمول CSN2H4 یا (NH2) 2CS است. این شبیه به اوره است، به جز اتم اکسیژن با یک اتم گوگرد جایگزین شده است. خواص اوره و تیروئید به علت الکترونگاتیویته نسبی گوگرد و اکسیژن بسیار متفاوت است.

Thiourea یک جامد بلوری بلوری است که هر دو به طور طبیعی و مصنوعی هستند، که محلول در آب، محلول آمونیوم تیتانیتی و اتانول است. در گذشته، آن را به عنوان یک عامل تونتی عکاسی، یک جزء آماده سازی مو و یک ماده تمیز کننده استفاده می شود. در حال حاضر، آن را فقط در مایع حیوانات چسب مایع و نقره مات و مبهم استفاده می شود. هنگامی که به تجزیه گرم می شود، تیوورا گازهای سمی اکسید نیتروژن و اکسید گوگرد را منتشر می کند.

سایر محصولات ما:

مونو اتانول آمین

کاربرد تیواوره در صنایع مختلف چیست؟

تیواوره دارای داروهای کاربردی عالی و همچنین فعالیت های غیر دارویی در صنعت، شیمی تحلیلی و متالورژی است. این بررسی، نگاهی اجمالی به روش های سنتز و کاربرد آن ها در زمینه پزشکی و کشاورزیمی باشد. تیواوره تعدادی از برنامه های کاربردی دارویی و تعدادی از تیواوره در استفاده بالینی است. کاربرد داروهای تیروئیدی با گذشت زمان افزایش می یابد. در زمینه کشاورزی، تیواوره به عنوان تنظیم کننده رشد حشرات، عوامل ضد قارچی و علف کش استفاده می شود.

تیواوره از استفاده در غذا ممنوع است. استفاده های صنعتی از تیووره شامل تولید رزین های مقاوم در برابر شعله و شتاب دهنده های ولکانیزه می شود. Thiourea به عنوان عامل کمکی در کاغذ دیازو (کاغذ فوتوکاپی حساس به نور) و تقریبا تمام انواع کاغذ کپی استفاده می شود. همچنین برای چاپ عکس های نقره ای-ژلاتین به کار می رود.

فروش تیواوره

تیواوره در کیسه های ۲۵ کیلوگرمی  آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می باشد.

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول تیواوره مورد نیاز صنایع مختلف را بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. قیمتهای عرضه شده توسط این شرکت همیشه پائین ترین قیمت است وشما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوق دیگر مقایسه نمائید.

یک پاسخ به “تیواوره”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *