آسه سولفام

نویسنده:

تاریخ:

آسه سولفام چیست؟

آسه سولفام یک شیرین‌کننده مصنوعی است که شیرینی آن ۲۰۰ برابر شکر است و در دمای بالا و گرما پایدار می‌باشد و به همین دلیل حلالیت خوبی دارد و اجازه می‌دهد که شیرین‌کننده به عنوان افزودنی غذایی در طول پخت یا درون محصولاتی که نیاز به طول عمر طولانی دارند استفاده شود، آسه‌سولفام در سال ۱۹۸۸ توسط سازمان غذا و دارو آمریکا به عنوان یک ماده‌ی جایگزین شکر با کالری کم مورد تایید قرار گرفت.

فواید آسه سولفام:

آسه‌سولفام به علت دارا بودن کالری کمتر نسبت به شکر یک جایگزین مناسب برای استفاده در محصولات رژیمی می‌باشد و همچنین عدم پایداری این محصول در دمای بالا، حتی ۲۰۰ درجه سانتی‌گراد تغییر شکل نمی‌دهد و همین ویژگی سبب ماندگاری و عمر مفید و تازگی این شیرین‌کننده در مواد غذایی می‌شود.

شیرین‌کننده‌‌های غیرمغذی:

استفاده از شیرین‌کننده‌های مغذی برای اینکه هزینه‌ها کاهش یابند شروع شد و با کاهش نیاز به کالری ادامه پیدا کرد جالب است بدانید که که این شیرین‌کننده‌ها در واقع برای اهداف دیگری کشف شدند، زمانی که محققان دریافتند که این محصولات شیرین هستند و کالری کمتری نیز دارند استفاده از آن را شروع کردند.

پنج شیرین‌کننده غیرمغذی مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا عبارتند از: ساخارین، آسه سولفام، سوکرالوزو نوتام که هر کدام از این محصولات به عنوان یک افزودنی غذایی و نوع ویژگی‌های آنها کاربردهای متنوعی در صنایع غذایی دارند.

فروش آسه سولفام:

آسه سولفام در بسته‌بندی‌های ۱۰ کیلویی موجود می‌باشد برای اطلاع از قیمت و نحوه‌ی سفارش این محصول با شماره موجود در بالای همین صفحه تماس حاصل فرمائید.

امتیاز شما به این مقاله:

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

سیدی

دسته‌بندی:

دیگر محصولات:

فهرست
Call Now Buttonتماس