جایگزین کره کاکائو(CBS)

دسته : غذایی تاریخ انتشار :
فروش جانشین کره کاکائو، قیمت جانشین کره کاکائو، خرید جانشین کره کاکائو

جایگزین کره کاکائو 

افزایش هزینه کره کاکائو و تمایل به غذاهای سالم باعث شده است که بسیاری از شرکت ها به دنبال جایگزین باشند. کره کاکائو شکلات خود را چرب و ظاهر براق می دهد. با این حال، با استفاده از جایگزین کره کاکائو در شکلات، پخته شده و آب نبات، تبدیل به یک انتخاب محبوب می شود. جایگزین ها به سه دسته تقسیم می شوند: جایگزین کره کاکائو (CBS)، جایگزین کره کاکائو (CBRs) و معادل کره کاکائو (CBEs).

CBS

جایگزین کره کاکائو یک ترکیب چربی است که به طور جزئی هیدروژنه شده است. این باعث می شود که آن را سالم تر از کره کاکائو سنتی، و نوع مناسب جایگزین می تواند طعم و بافت مشابه به شکلات به عنوان چیزی واقعی است. هسته پالم یا روغن نارگیل اغلب به عنوان CBS در درمان شیرین استفاده می شود. آنها زمانیکه از شکلات استفاده می کنند و نقطه ذوب بالا دارند، راحت تر عمل می کنند.

CBR

روغن های آلی را می توان به عنوان جایگزین کره کاکائو در دستور العمل های شکلات استفاده می شود. سازگاری آنها به آنها اجازه می دهد تا با لیکور شکلات مخلوط شوند، که طعم و غنای شکلات را افزایش می دهد. شایع ترین CBR ها از روغن سویا، پنبه دانه و روغن نخل گرفته شده است. هر یک از این مواد مشابه شبیه کره کاکائو عمل می کند، اما تنها قادر به مخلوط کردن با بیش از ۲۰ درصد چربی های دیگر است.

CBE

بهترین جایگزین کره کاکائو معادل کره کاکائو است. CBE ها در تغذیه و چربی به کره کاکائو واقعی، روغن پالم و شیا اغلب به عنوان یک جایگزین کم هزینه برای کره کاکائو استفاده می شود. هر دو دارای حداکثر مقدار چربی هستند که می توان آنها را مخلوط کرد، که به آنها کمک می کند تا در شکلات، آب نبات و سایر غذاهای شیرین همه کاره شوند. مقدار مناسب روغن بستگی به بافت و سازگاری یک دستور غذا دارد. روغن بیشتر برای جایگزینی کره کاکائو در شکلات استفاده می شود، اما به دلیل دمای بالای پخت، آب نبات کمتر مورد نیاز است. هر گونه جایگزینی یک فرآیند آزمایش و خطا است تا تعادل مناسب را پیدا کند که طعم و کیفیت محصول را کاهش نمی دهد.

سایر محصولات ما:

کارنابو واکس

فروش جایگزین کره کاکائو(CBS)

شرکت بازرگانیه پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز،محصول CBS  مورد نیاز صنایع مختلف را بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. قیمتهای عرضه شده توسط این شرکت همیشه پائین ترین قیمت است وشما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت  سایر اشخاص حقیقی و حقوق دیگر مقایسه نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *