لاکتات کلسیم

دسته : غذایی تاریخ انتشار :
کلسیم لاکتات

لاکتات کلسیم چه کاربرد هایی دارد؟ لاکتات کلسیم چگونه خرید و فروش می شود؟ کدام صنعت بیشترین مصرف لاکتات کلسیم را دارد؟ لاکتات کلسیم از چه کشورهایی وارد می شود؟

کلسیم یکی از مواد معدنی است که بصورت طبیعی در انواع غذاها یافت می شود که در واقع این ماده به شکل دهی و محافظت از استخوان ها کمک می کند.

لاکتات کلسیم چیست ؟

لاکتات کلسیم نمکی است که از دو آنیون برای هر کاتیون کلسیم تشکیل شده است این محصول به صورت تجاری با خنثی سازی لاکتیک با کربنات کلسیم یا هیدروکسید کلسیم آماده می شود که محصول بدست آمده یعنی لاکتات کلسیم به عنوان یک عامل تقویت کننده، عامل طعم دهنده، عامل نیتروژن، تثبیت کننده و ضخیم کننده استفاده می شود.

کاربرد های کلسیم لاکتات :

در پزشکی از کلسیم لاکتات معمولا به عنوان یک آنتی اکسیدان استفاده می شود و همچنین برای درمان کمبود کلسیم نیز مورد استفاده قرار میگیرد همچنین این ماده را جهت جلوگیری از پوسیدگی دندان به غذاهای بدون قند اضافه میکنند همچنین به عنوان یک نگهدارنده در محصولات غذایی و شوینده های دهان و دندان  برای افزایش ماندگاری اضافه می شود.

فروش کلسیم لاکتات:

لاکتات کلسیم در بسته بندی های ۲۵ کیلویی موجود می باشد برای اطلاع از قیمت و نحوه ی سفارش این محصول با شماره های موجود تماس بگیرید.

کلسیم لاکتات

سایر محصولات ما:

فروس سولفات

یک پاسخ به “لاکتات کلسیم”

  1. […] در صنایع کشاورزی به عنوان تقویت کننده طعم در محصولات کشاورزی / خوراک دام / مرغ استفاده می […]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *