لاکتات کلسیم

دسته : غذایی تاریخ انتشار :
فروش کلسیم لاکتات

لاکتات کلسیم چه کاربردهایی دارد؟ لاکتات‌کلسیم چگونه خرید و فروش می‌شود؟ کدام صنعت بیشترین مصرف لاکتات‌کلسیم را دارد؟ لاکتات کلسیم از چه کشورهایی وارد می‌شود؟

کلسیم یکی از مواد معدنی است که به‌صورت طبیعی در انواع غذاها یافت می‌شود که در واقع این ماده به شکل‌دهی و محافظت از استخوان‌ها کمک می‌کند.

لاکتات‌کلسیم چیست ؟

لاکتات کلسیم نمکی است که از دو آنیون برای هر کاتیون کلسیم تشکیل شده است این محصول به صورت تجاری با خنثی‌سازی لاکتیک با کربنات کلسیم یا هیدروکسید کلسیم آماده می‌شود که محصول بدست آمده یعنی این ماده به عنوان یک عامل تقویت‌کننده، عامل طعم‌دهنده، عامل نیتروژن، تثبیت‌کننده و ضخیم‌کننده استفاده می‌شود.

کاربرد های کلسیم‌لاکتات :

در پزشکی از کلسیم‌لاکتات معمولا به عنوان یک آنتی‌اکسیدان استفاده می‌شود و همچنین برای درمان کمبود کلسیم نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد همچنین این ماده را جهت جلوگیری از پوسیدگی دندان به غذاهای بدون قند اضافه می‌کنند همچنین به عنوان یک نگهدارنده در محصولات غذایی و شوینده‌های دهان و دندان برای افزایش ماندگاری اضافه می‌شود.

فروش کلسیم‌لاکتات:

لاکتات کلسیم در بسته‌بندی‌های ۲۵ کیلویی موجود می‌باشد برای اطلاع از قیمت و نحوه‌ی سفارش این محصول با شماره‌های موجود تماس بگیرید.

کلسیم لاکتات

سایر محصولات ما:

فروس سولفات

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

 Call Now Buttonتماس